Windham Weaponry

Team nejlepších výrobců střelných zbraní v U.S.A., se spojil dohromady za jediným účelem, přinést na trh zbraně typu AR té nejvyšší možné kvality. Většina těchto dobrých mainských lidí je někdejšími zaměstnanci Bushmaster Firearms, díky čemuž vám mohou nabídnout své dlouholeté zkušenosti ve zbrojním průmyslu. Všichni se těší na spolupráci s vámi a na výrobu dalších skvělých zbraní.

Lidé, kteří v roce 2006 koupili Bushmaster, se rozhodli společnost přemístit z Maine do New Yorku v roce 2011. Původní majitel Richard Dyke byl zanechán s dilematem a příležitostí – Jeho doložka o nekonkurenci expirovala a stále vlastnil prostory, kde byl Bushmaster vybudován, k tomu se znal se všemi pracovníky, kteří nyní byli bez práce. Nakonec učinil rozhodnutí “vrátit se zpět do hry”. Ihned začal rozesílat e-maily mnohým bývalým zaměstancům a přátelům s otázkou, zda by měli zájem podílet se na jeho novém projektu.

S jednoznačnou odpovědí podpory během dvou dnů nashromáždil finance a začal nabírat své dlouholeté kolegy zpět do firmy. Během tří měsíců byly první modely nové Windham Weaponry řady dovedeny k dokonalosti a zbraně rozeslány. Díky skvělému provedení, povrchové úpravě, životnosti, přesnosti a ceně dokázali pravdivost svého motta “Dáváme do našich zbraní co největší úsilí, aby byly opravdu nejkvalitnější”

Zákazníci vřele uvítali tuto novou nabídku, staré kontakty byly obnoveny a obchod rostl. Za méně než rok a půl dal práci téměř 70-ti zaměstnancům. Windham Weaponry byla na vzestupu. Jejich obchodní značka se dostala mezi nejžádanější a upevnila jejich postavení mezi ostatními společnostmi v zemi.

Odkaz na stránky výrobce: www.windhamweaponry.com

Windham Weaponry