Speciální edice Glock G49 MOS

POUZE PRO LIMITOVANÉ OBDOBÍ S OBJEDNÁNÍM DO 31.5.2024

  • G49 MOS nabízí délku závěru STANDARD (jako G47 MOS) v kombinaci s velikostí rámu COMPACT (jako G19 Gen5 MOS).
  • G49 MOS obsahuje veškeré prvky pistolí Gen5 GLOCK, včetně hladšího tahu spouště, vylepšené textury rámu pro jistou manipulaci, vypouštěče zásobníku volitelně vlevo-vpravo, oboustranného záchytu závěru, modulárního systému beavertail backstrap system MBS (systém výměnných hřbetů rámu) pro individuální nastavení, přesná a spolehlivá hlaveň GLOCK (GMB).
  • G49 MOS – komorovaný v 9 mm Luger a vybavený precizně opracovaným závěrem konstruovaným pro vaše oblíbené optické zaměřovače.
  • Pistole GLOCK prošly nejpřísnějšími vojenskými a průmyslovými testy a jsou celosvětově známé pro svou nejmodernější technologii, odolnost, spolehlivost a přesnost. G47 MOS také přesvědčí extrémně nízkou celkovou hmotností a vysokou kapacitou zásobníku. Jednoduše řečeno, GLOCK má další úroveň výkonu pro služební pistole – testované, osvědčené a nesrovnatelné s ostatními. Standardní pistole GLOCK model G49 v konfiguraci MOS bude k dispozici v únoru 2024 a bude dostupný pouze v omezenou dobu s objednáním do 31.5.2024.
  • Další informace vám poskytne váš partner GLOCK nebo přímo společnost GLOCK.

G49

G49

    GL65661