Velká sleva na puškohledy a kolimátor MEOPTA!

Meopta je renomovaná společnost, která se specializuje na výrobu optických zařízení, jako jsou puškohledy, dalekohledy a další optické přístroje. Společnost byla založena v roce 1933 a má bohatou historii v oblasti optiky a fototechniky.

Puškohledy Meopta jsou známé pro svou vysokou kvalitu optiky a spolehlivost ve všech světelných podmínkách. Meopta vyrábí puškohledy různých řad, které jsou navrženy pro různé účely, včetně loveckých, sportovních a taktických aplikací.

MEOPTA ZD 6-24x56 RD

Nejvýkonnější puškohled pro špičkové odstřelovače je navržen pro střelbu na dlouhou vzdálenost a osvětlený záměrný obrazec MilDot 2 s dálkoměrnou stupnicí slouží k přesnému odhadu vzdálenosti cíle. Točítko pro nastavení paralaxy je umístěno na boku puškohledu, rozsah korekce paralaxy je od 25 metrů do nekonečna.

Osvětlení záměrného obrazce umožňuje rychlé nastavení v závislosti na světelných podmínkách při denní i noční střelbě. Přesná taktická točítka s krokem 1/4 MOA v rozsahu 80 MOA. Tubus o průměru 30mm je vyroben z jednoho kusu nejkvalitnější hliníkové slitiny používané v leteckém průmyslu.

Původní cena: 38.900,-

Nová cena: 28.500,-

meopta1

MEOPTA ZD 4-16x44 RD

Spolehlivý puškohled pro přesnou střelbu na vzdálenosti nad 800 metrů bez ohledu na použití. Díky přesnému záměrnému točítku se stupnicí 42 MOA a možnosti korekce paralaxy v rozsahu od 9 m do nekonečna nabízí ZD 4-16x44 RD precizní přesnost a vynikající schopnost sledování cíle, která je klíčová pro bezpečnostní složky i benchrestové střelce.

Rektifikační točítka jsou jednoduše nastavitelná, což umožňuje výjimačnou opakovatelnost výkonu. Rektifikační krok je 0.05 Mil Rad.

Jednodílný tubus z nejkvalitnějších leteckých hliníkových slitin zajišťuje vodotěsnost, odolnost proti zamlžení i nárazu a spolehlivost v extrémních provozních podmínkách.

Původní cena: 31.000,-

Nová cena: 24.000,-

meopta2

MEOPTA M-RAD

Malý otevřený kolimátor robustní konstrukce. Přístroj je kompatibilní s noktovizními přístroji.

Původní cena: 13.630,-

Nová cena: 13.000,-

MRAD

    MEOPTA1